English Česky
Apartmány Český Ráj

Lastminute nabídka

POBYTY V PROSINCI=VSTUP DO FINSKÉ SAUNY ZDARMA !!!

Lastminute 790,-lůžko /
noc

Prožijte prosincový pobyt v klidném přírodním prostředí, obklopeni luxusem a pohodlím našich apartmánů... další informace

Návštěvy

Apartmány Český Ráj byly vybudovány s cílem uplatnit naše dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a nabídnou kvalitní ubytování, nejen pro české ale i zahraniční návštěvníky. Pro zahraniční návštěvníky poskytujeme veškerý servis v jazyce anglickém, německém, polském a španělském. Věříme,že úroveń našich apartmánů dosahuje kvalit evropského standardu.

Naším cílem je taková spokojenost našich hostů, aby se opakovaně vraceli vychutnávat nejen krásy Českého Ráje a Podkrkonoší, ale především kvalitní moderní zázemí Apartmánů Český Ráj.

Budeme velmi potěšeni, když nám napíšete Vaše připomínky, názory, výtky, postřehy nebo i pochvaly tak,abychom na Vaše podněty okamžitě mohli reagovat.

Děkujeme za Vaši milou návštěvu,
Ivona, Daniel a Sebastián Mizerovi, Apartmány Český Ráj

 • 16.10.2018, Nikola Raisová, Pardubice

  Chválím Váš nádherný zpracovaný apartmán do detailů. Krásná příroda okolo, klid, perfektní na odreagování. Byly jsme u Vás nad míru spokojeni a cítily se jako doma. Jste velmi milí, vstřícní a na vše dopředu myslíte. Perfektní domluva s majiteli. Oceňuji vše a zvláště smysl pro detail a pohodlí návštěvníků. Věřím, že se k Vám zase za rok vrátíme. Děkujeme a všem budeme s nadšením jen doporučovat. Doslova jako v ráji.

   
 • 24.08.2018, Simona, Hradec Králové

  Perfektní volba. Krásně zařízené a moderní ubytování s perfektní domluvou s majiteli a krásnou přírodou. :) Rozhodně doporučuji!

   
 • 26.11.2017, Standa a Mery, Sedlčany

  Luxusní ubytování, skvělá komunikace s majiteli + jejich velká ochota a snaha ve všem vyhovět. Doslova jako v ráji!

   
 • 07.04.2017, Jitka, Ždírec nad Doubravou

  Velice komfortní a moderní ubytování, skvělá komunikace s majiteli, nádherné okolí. Mohu jen doporučit. Už se těším na další návštěvu.

   
 • 13.03.2017, Hana, Žďár nad Sázavou

  Excelentní ubytování, skvělé služby a výtečná komunikace. Doporučuji!

   
 • 16.03.2016, Pavel, Hradec Králové

  Luxusní ubytování s kvalitními službami v nádherné krajině je ideální kombinace pro relax - doporučuji! :)

   
 • 27.05.2015, Monika, Kroměříž

  Doporučuji !! Strávili jsme zde 4 dny v březnu na prodlouženém víkendu a byli jsme velmi spokojeni. Luxusní ubytování na krásném a klidném místě.

   
 • 18.04.2015, Kateřina, Mladá Boleslav

  Luxusní ubytování v klidné části obce s krásnou přírodou okolo. Jedinečné pro odpočinek! Strávili jsme zde víkend a určitě se sem ještě někdy vrátíme, protože to bylo moc krátké! Děkuji za úžasný víkend!

   
 • 18.04.2015, Lenka, Deštné v Orlických horách

  Maximální spokojenost. Moderní a luxusně zařízené ubytování, uprostřed krásné přírody, klid, perfektní na odreagování. Majitelé velmi vstřícní, bezproblémová komunikace. Jsem velice ráda, že jsme zde s kamarádkou měly možnost strávit 3 noci. Mohu jen doporučit.

   
 • 11.11.2014, Stáňa, Hradec Králové

  Ubytování ve Vašem apartmánu byla radost! Mockrát díky za příjemně strávených pár dní. Dávám 5* a doporučuji, kde můžu! :) Díky moc!

   
 • 11.11.2014, Šárka, Hradec Králové

  Kvalitní servis a krásný komplex obklopený nedotčenou přírodou. Do toho samozřejmě neskutečný komfort. Byli jsme hýčkaný ve všech ohledech a plánujeme se určitě vrátit v příštím roce. Zdraví Šárka a David z Hradce Králové.

   
 • 12.08.2013, Radka Míšková, Klatovy

  Krásné moderní zázemí do detailu vymyšlené a propracované, nádherný klid v malé vesničce a překrásný výhled z terasy, majitelé velmi milí a příjemní, přejeme hodně spokojených zákazníků a rádi se brzy vrátíme. Miroslav a Radka Míškovi

   
 • 06.11.2012, Jan Váně, Kosmonosy

  S přítelkyní jsme měli možnost strávit 3 noci v nádherném apartmánu. Byli jsme velmi spokojeni jak se samotným bydlením, vybavenosti, tak s přístupem majitelů. Dobrý výchozí bod pro cestování. Můžeme jenom doporučit ostatním.

   
 • 28.07.2012, Daniela Blahová, Praha

  Dobrý den, včera jsme se vrátily od Vás domů. Nedá mi,abych nenapsala - jako všichni ostatní zde - chválu na Váš nádherný apartmán. Byly jsme u Vás nad míru spokojeni a cítily se jako doma. Jste velmi milí, vstřícní a na vše dopředu myslíte. Věřím, že se k Vám zase za rok vrátíme a tentokrát přibere i tatínka:) Ještě jednou děkujeme a všem budeme s nadšením doporučovat!!! Příjemné letní dny, Daniela Blahová a holky

   
 • 13.07.2012, Marcela Kubíčková, Dolní Bečva

  Dnes jsme se vrátili domů do Beskyd a už brouzdám po vašich stránkách a připomínám si prima dovolenou a hlavně si uvědomuji, co vše jsme z Českého Ráje ještě neviděli. Už nyní vím, že se za pár let vrátíme a určitě k vám. Nelze popsat skvěle řešený, do detailu vypracovaný apartmán i přilehlé okolí. To se musí zažít a současně poznat milé majitele, kteří připraví vše dřív, než na to pomyslíte. Oceňuji vše a zvláště smysl pro detail a pohodlí návštěvníků - naše děti se cítily jako doma. Aniž bychom se dohodly, paní majitelka připravila drobnosti, které udělaly radost nejen našemu dvouletému chlapečkovi. Jsem ráda za rozhodnutí ubytovat se právě u vás a těším se za pár let nashledanou a ještě jednou děkuji za vše. Za celou rodinu Marcela Kubíčková

   
 • 01.07.2012, Simona, Velenje,Slovinsko

  The appartment was fabulous. Very friendly english speaker owner. The location is very good and even in the summer heat it wasn't too hot.

   
 • 25.06.2012, Nick, Australia

  Comfortable, modern, well equipped apartment. Scenic rural location. Very friendly english speaker owner / host.The mini bar / wine fridge was a nice touch for an apartment.

   
 • 23.06.2012, Clotilde et Damien PRELE, France

  Appartement très soigné, avec un équipement de qualité et une vue magnifique sur la région. Il est situé à proximité des principaux sites à visiter. Les propriétaires sont très attentionnés et accueillants. Nous recommandons particulièrement cet appartement-hôtel, notamment pour des vacances en famille.

   
 • 23.06.2012, Pavel, Brno

  Místo je na kopci s krásným výhledem do údolí, stranou civilizace.Je velmi moderně a vkusně zařízeno. Paní a pán domácí jsou velmi příjemní a ochotní lidé. Ideální ubytování pro všechny, kteří chtějí klid a cestovat po památkách a krásných místech Českého ráje. Mohu jen doporučit...

   
 • 20.05.2012, Monika P., Mělník

  Maximální spokojenost. Nádherné ubytování, luxusní každej kout místnosti, čisto, klidné prostředí, nádherný výhled, majitelka velmi příjemná. Těšíme se na další návštěvu a místo si postupně zamilujem :) DOPORUČUJI

   
 • 01.05.2012, Zuzana B., Praha

  Parádní komfort za slušnou cenu uprostřed překrásné přírody. To panorama na které se člověk může dívat rovnou z postele je nezapomenutelné. Domluva s majiteli naprosto skvělá a na "byteček" jsme si doslova vytvořili návyk :) Doporučuji a děkuji moc za příjemný víkend :)

   
 • 09.02.2012, Mirek, GOA

  Fakt pěkně zpracované a luxusní záležitost, velká GRATULACE!!! Mějte se M

   
 • 09.02.2012, Zídkovi, Černožice - Indie GOA

  Krásný den milí Mizerovi, máte to na Košově nádherný a jistě Vás brzy navštívíme. S pozdravem a pusu od všech-všem J+M+D+J

   
 • 01.02.2012, Klára Pavelková, Lišov

  Dobrý den, s přítelem jsme oslavili příchod Nového roku ve vašich apartmánech a příští rok to hodláme zopakovat, protože se nám tam moc líbilo a byli jsme se vším spokojeni!!

   

Novinky

Penzion U Hrádku

Penzion Roku 2016 - penziony