Apartmány Český Ráj

Lastminute nabídka

Apartmány Český Ráj ****

komfortní ubytování na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší.

Nabízíme Vám příjemné a pohodlné ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v klidném přírodním prostředí.

Romantiku, klid venkova a naše dlouholeté osobní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu se snažíme skloubit pod jedno a poskytnout našim hostům domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnou ubytování v apartmánech s komfortem kvalitních penzionů s důrazem na individuální přístup k hostům.Apartmánový dům se nachází v obci Košov – Hrádka, která leží nedaleko městečka Lomnice nad Popelkou ve výšce 634 m n.m.

Chráněná krajinná oblast Českého Ráje Vám nabídne přírodní dědictví v podobě mnoho neopakovatelných přírodních scenérií, které dotváří oblíbené hrady a zámky jako vystřižené z klasických pohádek či historických filmů. Cykloturistická „Zlatá stezka Českého Ráje“ jen těsně míjí naše apartmány a provede Vás celým tímto kouzelným krajem. Pokud máte rádi pěší výlety, najdete zde hustou síť turistických stezek, které vedou přes strže i romantická údolí. V okolí je 69 km značených turistických cest, které Vás dovedou na velké množství míst s dalekým rozhledem a to nejenom ze dvou nejkrásnějších a nejrozsáhlejších vyhlídek, kterými jsou vrchol Tábor a Smetanova vyhlídka.

Rodiny s dětmi jistě potěší přírodní koupaliště nepravidelného tvaru s ostrůvkem,upravenou travnatou plochou, brouzdalištěm a dětským hřištěm, které se nachází na okraji lesa cca 1,2km od apartmánů. Další možnosti ke koupání nabízí město Jičín. V letním období nově otevřené nerezové koupaliště Kníže s tobogánem, skluzavkami, dětským brouzdalištěm a relaxační zónou. V chladných dnech pak slouží velmi pěkný Aqua park s plaveckým bazénem, tobogánem, divokou řekou, parní komorou, whirpooly a dětským brouzdalištěm s umělou říčkou a vodním hříbkem.

V historickém centru Jičina nedaleko od Valdické brány doporučujeme navštívit Rumcajsovu ševcovnu – malý domek, kde se nachází Rumcajsova řemeslná dílna, Cipískova ZOO, Mančina bylinková zahrádka, herna pro děti, obchůdek se suvenýry a občerstvením, kde Vám uvaří výbornou kávu. Při zpáteční cestě se nezapomeňte zastavit na novém, originálně pojatém dětském hřišti přímo pod Jičínskou věží.

K aktivnímu odpočinku slouží v zimní sezóně sjezdovka (350 m dlouhý lyžařský vlek na horu Tábor) a běžecké tratě. Třicet pět kilometrů dlouhá „ Lomnická magistrála“ vede v bezprostřední blízkosti apartmánů, je upravována v celé své délce v minimální šíři 3 metry se dvěma stopami pro klasiku, střed je ponechán pro bruslení.

Pro vyznavače sjezdového lyžování jsou velmi dobře dostupná lyžařská střediska v nedalekých Krkonoších (Benecko 27 km, Vítkovice v Krkonoších 29 km, Herlíkovice 32km, Mísečky 38 km, Rokytnice nad Jizerou 35 km, Špindlerům Mlýn 40 km, Harrachov 45 km, Pech Pod Sněžkou 58 km a další).

Novinky

 • Jsme nejluxusnější penzion roku 2016

  06.12.2016

  Jsme nejluxusnější penzion roku 2016

  Děkujeme za Vaše hlasy v anketě o Penzion roku 2016!Máme radost, že se Vám u nás líbí a vracíte se k nám opakovaně...

 • Znovín Znojmo ve vinotéce

  27.11.2016

  Znovín Znojmo ve vinotéce

  Pro milovníky vín je v apartmánech k dispozici vinotéka s bohatým výběrem pěkných vín od firmy Znovín Znojmo...

 • Finská sauna,masáže

  04.11.2015

  Finská sauna,masáže

  Přijdte vyzkoušet nový wellness s finskou saunou,nebo si dopřejte masáže dle Vašeho výběru!...

 • Cyklotoulky s Českou televizí u nás!

  23.06.2015

  Cyklotoulky s Českou televizí u nás!

  Pořad Cyklotoulky České televize se Standou Bartůškem v Lomnici nad Popelkou navštívil Apartmány Český Ráj ****...

Penzion U Hrádku

Penzion Roku 2016 - penziony